24 000 HUF
Bacsa András (1870-1933): Felvidéki táj a Szepesi várrral a távolban. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Hátoldalán régi 109 sz. kiállítási címkével és Bacsa András felirattal. Sérült antik keretben. 34×55 cm. A művész Szepesmindszenten született, a tanulmányait a Mintarajziskolában végezte, mestere Lotz Károly volt. / András Bacsa: Spišský hrad, Zipser Burg far away. Oil on board, Unsigned. With the name Bacsa András and old exhibition label with nr. 109 on the reverse. Framed (damaged). 34x55 cm