Anna Fleischer: Virág csendélet. Olaj, farost. Jelzés nélkül 20x28 cm... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~3000001/Anna-Fleischer-Virag-csendelet-Olaj-farost-Jelzes-nelkul-20x28-cm-Keretben~II1981942
1981942
10004
400
Rufpreis:
2 600 HUF 7,03 EUR , 7,65 USD
Beschreibung: Anna Fleischer: Virág csendélet. Olaj, farost. Jelzés nélkül 20x28 cm Keretben.
: turóczi_márk