Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 537

A Grasemann jelzéssel: Tisztás. Olaj, farost. Fa keretben. 34x48 cm.
10530.

Rufpreis:
4 000 HUF
Jelzés nélkül: Tengerparton. Olaj, farost. Fa keretben. 51x72 cm
10531.

Rufpreis:
6 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj (Zala...). Akvarell, papír. 34×49 cm. Üvegezett fa keretben.
10532.

Rufpreis:
1 000 HUF
Jelzés nélkül: Három csónak a parton. Olaj, karton, üvegezett keretben, 28×33 cm
10533.

Rufpreis:
4 000 HUF
5 db művészeti és 1 db irodalmi témájú könyv: Dillmann Vanda, Kovács Krisztina (szerk.): Várfok 25. Várfok Galéria 1990-2015. Többek közt Nádler István, El Kazovszkij, Rozsda Endre, FeLugossy László műveinek reprodukcióival nagyon gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + D. Udvary Ildikó (szerk.): Harmónia. H.n., 2015, MAOE. 507 p. Többek közt Aknay János, Deim Pál, Matzon Ákos, Szurcsik József műveinek reprodukcióival nagyon gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, gerinc alján apró sérüléssel, ceruzás aláhúzásokkal. + Szabadi Judit: Bálint Endre. Bp., 1979, Corvina. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. + Tarján Tamás: Hajt az idő, nem vár - A Széchenyi Irodalmi és Művészeti Akadémia íróinak antológiája. Bp., 2016, Széchenyi Irodalmi és Művészeti Akadémia. Kiadói kartonált papírkötés. + Szabadi Judit (szerk).: Képzőművészeti Almanach 1+2. Bp., 1969-70, Corvina. Kiadói papírkötés.
10534.

5 db művészeti és 1 db irodalmi témájú könyv: Dillmann Vanda, Kovács Krisztina (szerk.): Várfok 25. Várfok Galéria 1990-2015. Többek közt Nádler István, El Kazovszkij, Rozsda Endre, FeLugossy László műveinek reprodukcióival nagyon gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + D. Udvary Ildikó (szerk.): Harmónia. H.n., 2015, MAOE. 507 p. Többek közt Aknay János, Deim Pál, Matzon Ákos, Szurcsik József műveinek reprodukcióival nagyon gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, gerinc alján apró sérüléssel, ceruzás aláhúzásokkal. + Szabadi Judit: Bálint Endre. Bp., 1979, Corvina. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. + Tarján Tamás: "Hajt az idő, nem vár" - A Széchenyi Irodalmi és Művészeti Akadémia íróinak antológiája. Bp., 2016, Széchenyi Irodalmi és Művészeti Akadémia. Kiadói kartonált papírkötés. + Szabadi Judit (szerk).: Képzőművészeti Almanach 1+2. Bp., 1969-70, Corvina. Kiadói papírkötés.

Rufpreis:
3 000 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően Zsellér László (1903-1977) műve: Szent István és Gizella templomot alapít (üvegablak terv). Akvarell, tus, papír. Üvegezett fa keretben. 15,5×5 cm
10535.

Rufpreis:
3 000 HUF
Jelzés nélkül: Fiktív címer. Akvarell-tus, papír, 29×21 cm
10536.

Rufpreis:
800 HUF
Ismeretlen jelzéssel, kínai alkotó XX. közepi munkája: Forgatag. Akvarell, tus, papír. Hátoldalán apró foltokkal. 93×60 cm
10537.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Varga jelzéssel: Üvöltő. Olaj, farost, keretben, 28×31 cm
10538.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF