Czapolai Imre (1937-): Akt kalapban és cípőben. Művészi vintage fotó,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Fotografie/Foto~500019/Czapolai-Imre-1937-Akt-kalapban-es-cipoben-Muveszi-vintage-foto-vaszonra-nyomtatva-Jel~II2454577
2454577
12924
400
28000
Photo
Beschreibung: Czapolai Imre (1937-): Akt kalapban és cípőben. Művészi vintage fotó, vászonra nyomtatva. Jelzett. 96x96 cm
: nagy_andras