1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Kazinczy László: Szerszámgépek. I. köt. Egyetemi tankönyv. Bp., 1955., Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borÃtóval. Megjelent 1500 példányban. + N. Sz. Acserkan: Fémforgácsoló szerszámgépek számÃtása és tervezése. Egyetemi tankönyv. Bp., 1953., Tankönyvkiadó. Kiadói kopott félvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban.