15597.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Dernői Kocsis László (szerk.): A sport. Budapest, é.n., Pesti Napló Rt.-Az Est Lapkiadó Rt.-Magyarország Napilap Rt. Kiadói, kissé kopott egészvászon kötés, Byssz Róbert illusztrációival.