15049.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
Stein Aurél (1862-1943): Nagy Sándor nyomában Indiába. Ford.: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1931], Franklin, 1 t. (cÃmkép)+183 p.+32 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák). Két egészoldalas térképpel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben,a borÃtón kis kopásnyomokkal, ex libris-szel.