15095.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 400 HUF
18
Sopron és Sopronvármegye ismertetÅ‘je 1914-1934. Összeáll.: Horváth László, Madarász Gyula, Zsadányi Oszkár. Sopron, [1936], Székely és társa. Aranyozott, cÃmeres, dombornyomott egészvászonkötésben, kopottas állapotban