15165.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Radó Vilmos: Gróf Benyovszky Móric élete és kalandjai. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói kopott félvászon-kötés.