15068.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
13
Margotti Jakab: Roma és London ellentétes életképekben. Munkálatok a Győri Nagyobb Papnövelde Szent-Imre-Egyletétől II. évf. Győr, 1863,Sauverein Géza-ny., XV+561 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzővel.