15158.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
[Losontzi István (1709-1780)]: Hármas Kis-Tükör, mely Magyarország I. Legujabb földleirását, II. Régibb és legujabb polgári állapotát, III. A magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét hiven ábrázolja. Magyarország és Erdély földabroszával. XIII. Toldalékkal. Pest, 1868, Bucsánszky Alajos. 488 p. Korabeli félvászon-kötés, sérült, kopott borítóval, nagyrészt hiányzó gerinccel, részben szétvált kötéssel, két kijáró, egy hiányzó lappal. Térkép nélkül. Az utolsó két oldal hibásan számozott.