15109.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
Erdély lelke. A hazaért Erdély nagy, képes emlékalbuma. Szerk.: Ignácz Rózsa, a bevezetést írta: Zilahy Lajos. Bp, 1940, Dante Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, sérült borítóval és gerinccel, a kötéstáblákon ragasztónyomokkal, ex libris-szel.