15155.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Dr. Kalmár Gusztáv: Ismeretlen népek, névtelen földek. A nagy felfedezők küzdelmei a fekete világrészeken. Bp., 1929, Szent István-Társulat. Fekete-fehér fotókkal, térképmellékletekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval.