15079.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Budapest anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Bp., 1984, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, egyik oldalon szakadással, máskülönben jó állapotban.