15126.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
1942 Budapesti útmutató és címtár. Rendőrségi zsebkönyv. XXII. évf. Bp., 1942., Pallas. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, 2 kijáró lappal, kissé laza kötéssel, térkép melléklet nélkül.