Szenes Adolf: Tréfás és csodás jelenségek a számok birodalmából. Szege... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1500010/Szenes-Adolf-Trefas-es-csodas-jelensegek-a-szamok-birodalmabol-Szeged-1930-Szechenyi-~II2458432
2458432
17704
400
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Szenes Adolf: Tréfás és csodás jelenségek a számok birodalmából. Szeged, 1930., Széchényi Könyvnyomda. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
: hsz