17663.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Dr. Scheiner, J[ulius]: Népszerű asztrofizika. Fordította: Dr. Wodetzky József. Bp., 1916, Kir. M. Természettudományi Társulat, VI+2+840 p.+XVI t. Kiadói díszes egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.