4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Sztrókay Kálmán: A kis hadvezér. Bp., (1940), Rózsavölgyi és Társa. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott gerinccel, előzéklap alsó sarkéban kisebb hiánnyal, címlap és néhány lap kissé foxing foltos.