1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Krúdy Gyula: Annuska könyve. Elbeszélések fiatal leányok számára. Geiger Richárd eredeti rajzaival. Bp., é.n., Tolnai. 157 p. Első kiadás. Fekete-fehér szövegközi illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötés, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapokkal, egy oldal hiányzik.