1939. évi törvénycikkek. Jegyzetekkel ellátták: Dr. Degré Miklós- Dr. Várady-Brenner Alajos. Magyar Törvénytár. Bp, 1940, Franklin- Társulat. Millenniumi emlékkiadás. Kissé kopott egészvászon kötésben, jó állapotban.Tulajdonosi névbejegyzéssel.