Magyar Zsidó Lexikon. Szerk.: Ujvári Péter. Bp., 1929, Magyar Zsidó Lexikon,(Pallas-ny.), 16+1028 p. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.