Bársony István: Magyar földön. Természet és vadászat. Olgyay Ferenc képeivel. Bp.,[1929], Athenaeum, 215+1 p. + 12 t. Második kiadás. Átkötött aranyozott, álbordás félbőr-kötés, egészen kis kopásnyomokkal.