15696. 400. Gelaufene Fernauktion Bücher: Geschichte
1 400 HUF
0 HUF
Szekfű Gyula: Forradalom után. Bp.,(1947), Cserépfalvi. Első kiadás. Kiadói félvászon kötés, kiadói szakadt, sérült, papír védőborítóban, a papír védőborító gerincén hiánnyal.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert