Németh Andor: Mária Terézia. Bp., 1939, Grill Károly. 296 p. Második kiadás. Egészoldalas fekete-fehér reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón minimális kopással, jó állapotban.