[Kopeczky Ferencz]: Világ közönséges historiája. A legrégibb időktül a jelenkorig. Ó történetek. I-III. kötet.
Pest, 1837-1839. Heckenast Gusztáv [nyomt. Füskúti Landerer Lajos]. XVI + 280 p.; XIV + 241 + [1] p.; XVI + 350 p. A három rész restaurálva, modern igényes félvászon kötésben. Viszonylag ritka!