Heltai Gáspár: A részegségnek és tobzódásnak veszedelmes voltáról való Dialogus. Az 1552. évi kiadás hasonmás kiadása. Sajtó alá rendezte: Stoll Béla. Bp., 1951., Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.