Funck-Brentano, F(rantz): Udvari világ
Fordította Dr.Puskás Lajos (Bp. 1940.) Athenaeum. 344 l. 8 t. (Az európai kultura története) Kiadói egészvászon sorozatkötésben, illusztrált, kissé sérült borítékban.