Tamás Ervin-Révész Tamás: Búcsú a cigánytelepektől. Bp., 1977, Kossuth. Nagyon gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban.