S. Nagy Katalin: Ország Lili. Arthis-sorozat 1. Bp.,1993, Arthis, 160... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500007/S-Nagy-Katalin-Orszag-Lili-Arthis-sorozat-1-Bp-1993-Arthis-160-p-Kiadoi-egeszvaszon-kot~II2329176
2329176
16833
400
7500
Books: Architecture, Art
Beschreibung: S. Nagy Katalin: Ország Lili. Arthis-sorozat 1. Bp.,1993, Arthis, 160 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papÃr védÅ‘borÃtóban. Ország Lili életmű katalógus. Fekete-fehér és szÃnes képekkel gazdagon illusztrált. Intézményi bélyegzÅ‘vel. Ritka!
: karap_norbert