Magyar Vilmos: Alpár Ignác élete és működése II. rész. Út a hírnév fel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500007/Magyar-Vilmos-Alpar-Ignac-elete-es-mukodese-II-resz-Ut-a-hirnev-fele-1882-1896-Felv~II2457486
2457486
16719
400
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
800 HUF 2,16 EUR , 2,35 USD
Beschreibung: Magyar Vilmos: Alpár Ignác élete és működése II. rész. Út a hírnév felé 1882-1896. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: hsz