16665.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 800 HUF
Építőipari és műszaki kézikönyv a hároméves terv szolgálatában. (VII. köt.) Szerk.: Marczali Marcell. Bp., 1948, Szikra-ny. Kiadói kopott, foltos aranyozott félvászon-kötés,