16674.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Bassermann-Jordan, Ernst: Der Schmuck. Monographien des Kunstgewerbes XII. (Neue) Folge. Leipzig, 1909, Klinkhardt & Biermann. XII+134 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval.