18075.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 200 HUF
11
Verne Gyula: Utazás a tenger alatt. Ford.: Szász Károly. Bp., é.n., Fraklin-Társulat. 272 p. Ötödik kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, kissé foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel.