18195.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
23
Verne Gyula: A lángban álló szigettenger. Ford.: Huszár Imre. Bp., én., Franklin. Második kiadás. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borÃtóval, két kijáró lappal, kissé foltos lapokkal.