17925.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
V. Ecsedy Judit et al.: A régi magyarországi nyomádk betűi és díszei. XVII. század. 1. kötet + 2. kötet: Illusztrációk + 2. kötet: Tanulmányok és katalógus. Hungaria Typographica II. Bp., 2010-2014, Balassi/Országos Széchényi Könyvtár. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.