Szentiványi Jenő: A kőbaltás ember. Sebők Imre rajzaival. Bp., [1939], Magyar Könyvbarátok/Kir. M. Egyetemi Nyomda. 229 p. Fekete-fehér szövegközi illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány lapon sérült lapszélekkel.