18301.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Serényi Gusztáv: Repülőgépen a Föld körül. Honti Nándor eredeti rajzaival. Bp., 1912, Athenaeum. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon kisebb szakadással, helyenként foltos lapokkal.