P. Zadravecz püspök, a szegedi kapisztrán. I-II. kötet. Szerk.: Nagymihály Sándor. Bp., [1942], Helikon. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kissé kopott és sérült borítóval.