18206.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
Madách Imre válogatott munkái. Bevezetéssel ellátta: Palágyi Menyhért. Zichy Mihály (1827-1906) képeivel. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai) cs. és kir. udv. könyvkereskedése. 333 p + 7 t. Kiadói dombornyomott, aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik-féle liliomos kötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.