Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., 1966, Magyar Helikon. 230 p. Kass János (1927-2010) 15 rézkarcával. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban.