M. Bónis Mária: Cinegefészek. Intézeti történet. Illusztrálta: Sebők Imre. Tulajdonosi bejegyzéssel. Bp., Palladis, é. n. Kiadói félvászon kötésben, sérült gerinccel és borítóval.