18312.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Kriza János: Vadrózsák. Székely népköltési gyűjtemény. I-II. köt. Szerk.: - -. Magyar Népköltési Gyűjtemény. Uj folyam. XI-XII. Bp., 1911, Athenaeum, XXXIX+478; 468 p. Második kiadás. Átkötött egészvászon-kötések, kopott borítóval, az I. kötet gerince sérült, a kötése javított.