Gyurátz Ferenc: Hősök kora. Két elbeszélés a szabadságharcok idejéből. Protestáns család és iskola I. évf. 7 sz. Szentgotthárd, 1911, Wellisch Béla. 95 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott és foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.