Darvas József: Szakadék. Dráma három felvonásban. Magyar Játékszín. 1. Bp., 1945., Magyar Élet. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés,kopott borítóval, pár helyen ceruzás bejelöléssel, aláhúzással.