Dante Alighieri: Dante Szonettjei. Fordította Rónai Mihály András. Bp., 1943, Szőllősy, 110 p. A könyvíszeket és Luca Signorelli Dante-képmása nyomán a borítólapot tervezte Fery Antal. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval.