Balázs Ferenc: Bejárom a kerek világot (1923-1928). Bukarest, 1975, Kr... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500018/Balazs-Ferenc-Bejarom-a-kerek-vilagot-1923-1928-Bukarest-1975-Kriterion-Kiadoi-egeszvas~II2457443
2457443
18142
400
900
Rufpreis:
900 HUF 2,43 EUR , 2,65 USD
Beschreibung: Balázs Ferenc: Bejárom a kerek világot (1923-1928). Bukarest, 1975, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
: nagy_andras