17934.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
Bajza [József] összegyűjtött munkái I. kötet. Pest, 1851, Emich Gusztáv, 372+4 p. Első kiadás. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, megvetemedett kötéstáblákkal.