Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 424

Lambrecht Kálmán: Hermann Ottó élete. Bp., én., Magyar Könyvbarátok. Kiadói félvászon kötés, kötésen szakadásokkal.
18261.

Rufpreis:
1 000 HUF
Tim Wallance-Murphy és Marilyn Hopkins. Rosslyn- A Szent Grál titkainak őrzője. Fordította: Szabó Kata. Pécs, 2001, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban, újszerű állapotban.
18262.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Fekete István 11 db műve:   Lutra. Egy vidra regénye. Szilvásy Nándor rajzaival. (Első kiadás, 1955.);  Téli berek. Reich Károly rajzaival. (Első kiadás, 1959.); Ballagó idő. Würtz Ádám rajzaival. (Első kiadás, 1970.); Tíz szál gyertya. (Második kiadás, 1948, Új Idők.); Bogáncs. (Második kiadás, 1958.); Fekete István. (Második kiadás, 1971.); Kele. (Harmadik kiadás, 1961, Magvető.); Tüskevár. Szecskó Tamás rajzaival. (Hatodik kiadás, 1966.) ;  A koppányi aga testamentuma. Győry Miklós rajzaival. (1958, Magvető.);  Tüskevár. Szecskó Tamás rajzaival. (1979, Móra.);  Kele, Vuk. Balogh Péter rajzaival. (1984, Móra.)  Bp., 1955-1984, Új Idők-Móra-Magvető. Különféle kötésekben, néhány köteten eredeti kiadói papír védőborítóval is, változó állapotban.
18263.

Rufpreis:
5 000 HUF
9
Fekete István: Ködös utak. Válogatott elbeszélések és kisregények. Bp., 1979, Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborító elülső belső fülén hiánnyal, de egyébként jó állapotban.
18264.

Rufpreis:
2 400 HUF
Fekete István: Hajnal Badányban. Bp., 1942, Singer és Wolfner, 328 p. Első kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói hiányos, szakadt illusztrált papír védőborítóban.
18265.

Rufpreis:
5 000 HUF
16
Fekete István: Zsellérek. Regény. Bp.,[1943],Kir. M. Egyetemi Nyomda, 334 p. Hatodik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
18266.

Rufpreis:
5 000 HUF
18267.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fekete István: Zsellérek. Regény. Bp.,[1939], 334 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel. A könyvet 1946-ban betiltották, majd 1994-ben jelent meg csonkítatlan formában.
18268.

Rufpreis:
5 000 HUF
16
M. Bónis Mária: Cinegefészek. Intézeti történet. Illusztrálta: Sebők Imre. Tulajdonosi bejegyzéssel. Bp., Palladis, é. n. Kiadói félvászon kötésben, sérült gerinccel és borítóval.
18269.

Rufpreis:
800 HUF
Halis István (szerk.): Zalai krónika. 5. füzet. Nagykanizsa, Zala Nyomda Rt., 1917. Szakadt papírborítóval, sérült gerinccel.
18270.

Rufpreis:
1 000 HUF
Laczius Gyula: Fonétika. Bp., 1944. Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói, kissé szakadozott papírkötésben.
18271.

Rufpreis:
800 HUF
18272.

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF