Hollóházi kobaltkékkel díszített szendvicses tálca 2 db. Kopott. Jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Hollohazi-kobaltkekkel-diszitett-szendvicses-talca-2-db-Kopott-Jelzett-38x15cm~II2441004
2441004
11439
399
Beschreibung: Hollóházi kobaltkékkel díszített szendvicses tálca 2 db. Kopott. Jelzett. 38x15cm
: nagy_andras