Drasche virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 19,5... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Drasche-viragmintas-vaza-kezzel-festett-jelzett-kopasokkal-m-19-5-cm~II2442036
2442036
11502
399
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Drasche virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 19,5 cm
: pelikán_kristóf